KOZANHAN, OSMANKOZANHAN, ONURİNŞAAT, AKSEİNŞAAT, GOPEMLAK, HANYAP, GOPED, TURYAP, ALTINEMLAK, REMAX,

Kozanhan İnşaat hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara dönüştürmek olarak belirledi. Hedefine ulaşmak için gerek duyduğu varlık yaratma, pazarlama ve yönetme gibi bir dizi beceri kümesini bünyesinde barındırıyor. Tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat ve işletme gibi diğer hizmetler ise, genel olarak, alanlarında en iyiler arasından seçilen yetkin ekipler tarafından hayata geçiyor.
Kozanhan İnşaat projelerini bugüne göre değil, geleceğe göre biçimlendiriyor. Sadece yükselen değil, yükselme potansiyeli olan bölgeleri, en iyi ve en verimli biçimde değerlendiriyor. Mekânın konumunu, değerini, geleceğini göz önüne alarak, bölgeye en uygun fiyatı ve projeyi üretiyor. Yalnızca yatırım yapmak değil, değer yaratmak, nitelikli olduğu kadar yatırım değerini de kaybetmeyecek tersine her gün artıracak projeler üretiyor, geliştiriyor.

 

Kozanhan İnşaat tur. san. ve tic. LTD. ŞTİ., gayrimenkul piyasasında akılcı yatırımlar yaparak ve yatırımlarını en iyi şekilde değerlendirerek mevcut kaynaklarına etkin bir şekilde değer katmak suretiyle istikrarlı büyümesini sürdürmeyi, kurumsal hedeflerini gerçekleştirmek için uygun finansal mekanizmaları planlamayı ve uygulamayı ilke edinmiştir.Becerilerimizi, enerjimizi ve kaynaklarımızı en üst kalitede planlama, tasarım, inşaat ve operasyon özelliklerimiz ile birleştirerek sizlere nesillerce sürecek, benzersiz bir keyif ve konfor garanti edecek gayrimenkul projelerine yatırım yapmak için çalışmaktayız.

Temel değerlerimiz sabit ve değişmezdir. Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, tutarlılığımızı sağlayan ve kârlı büyüme stratejimizin gerçekleşmesini mümkün kılan, bu değerlerdir. Biz sahip olduğumuz değerlerden güç alarak ilerleyeceğimize ve başarılı olacağımıza inanıyoruz.

BÜTÜNLÜK VE ETİK

İyi niyet, dürüstlük ve tarafsızlık çerçevesi içerisinde yapmayı taahhüt ettiğimiz işi mutlaka yapar, açık, anlaşılır ve usulüne uygun düzenlenmiş kontratlar çerçevesinde hizmet veririz. Şirket politika ve prosedürlerine uygun çalışır, iş ile ilgili bilgilerin ve kişisel bilgilerin gizliliğine saygı gösteririz. Yerel ve uluslararası ahlaka, profesyonel standartlara saygı gösteririz. Çalışanlarımızın sağlık ve güvenliği için gerekli olan bilgi ve eğitimi verir, mesleki donanımlarını arttırmalarını sağlarız.

TÜM BİREYLERE SAYGI

Hareketlerimizin başkalarını nasıl etkileyeceğini her zaman göz önünde bulundururuz. Bireysel katkımız kabul ve değer görür, performansımızla ilgili sürekli, tam ve doğru geri bildirim alırız. Farklılıklara saygı duyar, ırk, etnik köken, yaş, cinsiyet, din veya siyasi görüş sebebiyle ayrım yapmayız. 

PERFORMANS

Performansımızı sürekli geliştirmek için çalışırız. Bir işi yapmaya karar verdiğimizde, o işi mümkün olan en iyi, en doğru, en verimli şekilde ve zamanında tamamlarız. O işi bir dahaki sefere daha iyi yapmanın yollarını ararız.

KALİTE

Şirketimiz şimdiki ve gelecekteki hizmetlerinin daha iyi bir değer üzerinden verilebilmesini sağlayacak sistem ve yöntemleri araştırma ve geliştirme sorumluluğunu üstlenmiştir. Mükemmeliyeti kovalamak hiçbir zaman sonu gelmeyen bir süreç olacaktır. TEMİN EDERİZ

GİRİŞİMCİLİK

Şirketimizde girişimci bir ruhla hareket eder, işin esasına odaklanarak, hızlı, kararlı hareket tarzıyla davranır ve karar veririz. İçinde bulunduğumuz pazarı iyi tanırız. Süreçleri iyileştirir ve birinci kalite bir iş çıkarmadan yaptığımız işten asla memnuniyet duymayız.

İletişim Bilgileri
Devran Sokağı Gaziosmanpaşa / Gaziosmanpaşa
34245, İstanbul
Kurumsal KOZANHAN İNŞAAT Proje,Kurumsal,Kozanhan, Proje KOZANHAN İNŞAAT